Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані зображений ряд предметів. Вони подібні у всьому окрім якоїсь конкретної риси, скажімо, форми деталі або її кольору. Дитина підраховує кількість предметів одного виду, потім – іншого. Під малюнком зображені по одному представники обох видів цих обʼєктів. Задача дитини полягає в тому, щоб за допомогою компʼютерної мишки вибрати, якого виду у ряду більше або ж менше. Після того, як дитина відповість на це питання, малюнок на екрані зміниться – зʼявиться інший ряд предметів у іншій кількості. Також, якщо на минулому етапі вправи треба було знайти, якого виду предметів на екрані більше, то на новому етапі, можливо, треба буде знайти меншу групу обʼєктів. При цьому до наступного етапу учень переходить незалежно від того, чи вірну відповідь він дав на минулому. Ця вправа допомагає дитині навчитись використовувати лічбу у повсякденному житті, у виконанні вправ, що не повʼязані з цифрами і числами напряму. Також завдання розвиває увагу та вміння аналізувати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Більше-менше (порівняння з лічбою)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися