Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання має досить істотний акцент на звʼязку між предметами, що зображені на екрані. Наприклад, на малюнку можуть бути солодощі та упаковка для них. На кожному етапі завдання малюнок змінюється, як і кількість предметів, що на ньому зображені. Але незалежно від етапу завдання на малюнку дві групи предметів. Їхня кількість може співпадати, або ні. Завдання дитини полягає в тому, щоб визначити, чи достатня кількість предметів в одній групи, щоб відповідати кількості в іншій. Свій вибір дитина робить за допомогою мишки. На наступний етап учень переходить незалежно від правильності своєї відповіді, але у випадку помилки на екрані перед наступним етапом зʼявиться вірний варіант. Завдяки значному ігровому елементу завдання стає більш цікавим для дитини, але разом з тим воно в більшій мірі стимулює увагу учня та його концентрацію. Також у ході виконання цієї вправи дитина згадує порядок чисел при лічбі та вміння порівнювати кількість предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Чи достатня кількість?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися