Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить числову пряму, яка зображена у вигляді лінійки. Ця пряма є довільно взятою частиною порядку чисел від одного і до ста. Деякі частини цієї прямої, тобто деякі числа, пропущені. Мета дитини у ході виконання цього завдання полягає у тому, щоб заповнити пустоти, орієнтуючись на сусідні числа. Для цього дитина має добре розуміти порядок чисел при лічбі, його закономірності та правила. Суть вправи у тому, що дитині не потрібно рахувати від початку числової прямої – достатньо тільки подивитись на попереднє число, щоб зрозуміти, яке буде далі. Якщо ж дитина у відповіді допустить помилку, то вірний варіант зʼявиться на екрані. Давши відповідь, вірну чи ні, учень переходить до наступного етапу, на якому треба опрацювати вже інший проміжок числової прямої. Ця вправа допомагає дитині осягнути і зрозуміти внутрішню логіку числового ряду, а також розвиває увагу, памʼять та аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Числова пряма в межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися