Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані числову пряму, яка зображена у вигляді лінійки. Ця лінійка може довільно брати певний проміжок числового ряду від одного і до двадцяти в залежності від конкретного етапу. Деякі цифри у цьому ряду пропущені. Саме їх дитина і має заповнити, орієнтуючись на сусідні, найближчі цифри. Таким чином дитина бачить наглядно порядок чисел при лічбі, доповнює цифровий ряд та працює з числами. Якщо учень виконує вправу без помилок, то переходить на новий етап, де подається інший проміжок цієї числової прямої, і пропущені там теж інші числа. У випадку помилки правильний варіант зʼявиться на екрані, після чого дитина теж продовжить виконання вправи, тож є змога вчитися на своїх помилках і використовувати цей досвід тут же. Це завдання закріплює вміння дитини рахувати і допомагає їй краще усвідомити порядок чисел. Разом з цим тренується памʼять та увага дитини, яка може використовувати досвід минулого етапу при виконанні завдання наступного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Числова пряма в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися