Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числова пряма є порядком чисел, що ілюстрований у вигляді лінійки. Деякі ділення цією лінійки є пропущеними. Дитина, користуючись здобутими знаннями про порядок чисел, має самостійно доповнити прогалини на числовій прямій, доповнюючи її. Виконання цієї вправи потребує від дитини гарного знання порядку числе при лічбі. Також у ході виконання цієї вправи тренуються увага та концентрація. Якщо дитина виконує завдання вірно, то числова пряма змінюється на вигляд і деякі її частини зникають – ці частини і треба буде повернути на наступному етапі. Але й у випадку помилкової відповіді дитина продовжить виконання вправи, хоча й не відразу. Спершу на екрані зʼявиться правильний варіант, щоб учень міг вчитись на своїх помилках. Ця вправа тренує вміння дитини орієнтуватися у порядку чисел, а також розвиває памʼять і увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.15
Числова пряма в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися