Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання має на меті допомогти дитині більш вільно працювати з послідовністю чисел. На екрані учень бачить кілька цифр, що групуються у ряд. Цей ряд відповідає порядку чисел при лічбі, але може починатись не тільки від одиниці, а йти довільно від будь-якого числа і далі. Числа в ряду можуть бути від одного і до десяти. Деякі з цих чисел пропущені. Мета дитини полягає в тому, щоб знайти пропущені числа і поставити їх на правильне місце. Для цього дитина має згадати вірне розташування чисел при їх перелічуванні. Якщо учень виконує вправу без помилок, то етап за етапом проходить відразу. На кожному етапі на екрані зʼявляється нова послідовність цифр, а пропущені – інші її частини. У випадку, якщо дитина допускає помилку, то завдання теж не закінчується, але після кожної хиби на екрані зʼявляється вірна відповідь. Цифри яскраво ілюстровані та мають цікаве оформлення. Дитина у ході виконання цієї вправи не тільки повторює порядок чисел при лічбі, а ще й тренує памʼять та увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.17
Числові послідовності в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися