Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Таблиця є одним із найзручніших форматів роботи з обʼєктами. Предмети, які поміщені в таблицю, легше підрахувати, бо увага дитини не розсіюється на фон. Особливість конкретно цього завдання в тому, що воно вимагає від учня підключення всіх здобутих раніше навичок арифметики. На екрані дитина бачить таблицю з двома рядами. Учень підраховує кількість обʼєктів у кожному і порівнює їх. У ході виконання вправи дитина після підрахунку має самостійно, використовуючи мишку, розташувати предмети, як це задано на конкретному етапі. Наприклад, зробити так, щоб кількість предметів у верхньому ряду була на одного більша, ніж у нижньому. Якщо дитина справляється с задачкою, у цій таблиці зʼявляютсья нові обʼєкти, і їхню кількість треба змінити по-іншому, скажімо, тепер зробити кількість в обох рядах однаковою. Якщо ж була допущена помилка, вірна відповідь зʼявляється під таблицею. На кожному етапі дитина працює з новими предметами, тож їй не стане нудно. При цьому у кожному ряду може бути від одного до десяти предметів, тому, виконуючи цю вправу, учень тренує не тільки навички додавання, а й пригадує лічбу до десяти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Додаємо до 10 пончиків у клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися