Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить послідовність чисел. Це довільно взятий ряд цифрових знаків, що містить кілька елементів, але в межах числової амплітуди від одного і до двадцяти. У цьому ряді є прогалини, і дитина має скористатися власними знаннями правил лічби та заповнити пустоти вірними числами. Якщо учень робить це без помилки, то переходить на наступний етап вправи: на екрані зʼявляється інша частина цифрового ряду від одного до двадцяти і пропущений елемент цього ряду теж інакший. У випадку невірної відповіді дитина теж продовжує виконання вправи, але не відразу – спершу вона має побачити на екрані вірний варіант, щоб зрозуміти свою помилку. Учень у ході виконання цієї вправи вчиться працювати з числовою послідовністю, пригадує та вільніше опановує правила лічби. Також це завдання корисне для розвитку уваги і памʼяті дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Додаємо пропущене число в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися