Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить приклади, що присвячені тільки додаванню. Числа, які використовуються у якості доданків, мають цікаве візуальне оформлення, яскраво розмальовані та привертають увагу учня. Арифметичні символи «плюс» та «дорівнює» допомагають звикнути до їх використання під час виконання математичних дій. Мета дитини полягає у тому, щоб знайти суму двох чисел. Коли учень дає відповідь, то незалежно від того, чи вірна вона чи ні, починається наступний етап вправи, на якому на екрані будуть зображені вже інші числа у якості додатків. Ці числа, що міняються на кожному етапі, хоча й можуть бути різними, але завжди залишаються в межах першої десятки. Ця вправа не тільки розвиває числове мислення (бо на екрані є тільки цифри, і учень має згадати їхнє значення без підказок предметів чи малюнків) і допомагає дитині звикнути до мови цифр та символів, а й тренує безпосередньо навички додавання. Працюючи з цифрами, дитина більше не опирається у роботі на обʼєкти, що бачить на екрані, тож ця вправа є наступним кроком у оволодінні математичною наукою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Додавання чисел до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися