Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить кольорові та яскраво намальовані цифри. Між ними є знак додавання, тож малюнок представляє собою типовий приклад, де треба знайти суму двох чи більше чисел. Завдання дитини полягає в тому, щоб правильно додати ці числа, після чого згадати, яка саме цифра передає на письмі суму тих, що зображені на екрані. Якщо завдання виконане вірно, то учень переходить на наступний рівень вправи: цифри на екрані змінюються, і додавати треба вже інші числа. Але й у випадку помилки дитина перейде на наступний рівень завдання, просто спочатку побачить на екрані правильний варіант. Це завдання є важливим кроком на шляху оволодіння дитиною математики, бо у ньому учню треба максимально проявити свою самостійність, звʼязуючи між собою у єдину систему поняття числа та цифр. Також у ході виконання цієї вправи дитина тренує памʼять та має можливість на практиці перевірити власні навички з додавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Додавання чисел в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися