Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – одна з основних математичних дій. Це завдання присвячено тренуванню вмінню використовувати цю дію на практиці, для знаходження суми будь-яких предметів. На екрані дитина бачить серію малюнків, які зображені у ряд. Між ними знак «плюс», а після останнього – знак «дорівнює». Таким чином дитина розуміє, що ці малюнки є складниками рівняння. Завдання полягає у тому, щоб за допомогою мишки дитина вибрали серед цифр, що знаходяться під малюнком, ту, яка відповідає сумі цих предметів. Якщо дитина робить вірний вибір, то переходить до наступного етапу, на якому між математичними символами зображені вже інші предмети. Кількість цих малюнків також змінюється і може як зростати в наступних етапах вправи, так і зменшуватись. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді учень теж продовжує виконання вправи, просто після того, як побачить на екрані вірний варіант. За допомогою цієї вправи дитина закріплює свої знання про кількість предметів, розуміння цифрового ряду і краще вчиться додавати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Додавання малюнків до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися