Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мета цього завдання – навчити дитину використовувати числа та власні навички роботи з ними задля досягнення конкретної мети у практичному завданні. Перед дитиною на екрані зображений ряд предметів. Кількість обʼєктів від одного до десяти. Мета дитини – доповнити ряд такою кількістю таких же предметів, щоб фінальне їхнє число відповідала тому, що вказано у завданні. Для цього дитина використовує мишку. Якщо під час виконання вправи учень допускає помилку, то на екрані зʼявляється вірна відповідь, після чого вправа подовжується, і дитина переходить на наступний етап. Якщо ж учень справився з завданням без помилок, то наступний етап починається відразу, і на екрані зʼявляються інші предмети у іншій початковій кількості, а кінцеве їхнє число теж має бути інакшим. Таке різноманіття допомагає дитині зберігати інтерес до вправи, а також ускладнює її, стимулюючи концентрацію учня на числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.14
Доповнюємо число до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися