Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дане завдання присвячене визначенню відстані між предметами. На екрані учень бачить кілька обʼєктів, що розташовані у довільному порядку та місцеположенні на малюнку орієнтовно одне до одного. У завданні, яке змінюється на кожному етапі, визначається предмет, який є центральним орієнтиром для всіх інших. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, який саме з цих обʼєктів знаходить ближче до вказаного у завданні предмету. Коли дитина робить свій вибір, то незалежно від того, наскільки цей вибір вірний, починається наступний рівень завдання, на якому змінюється як зображення на екрані, так і той предмет, що вказується у завданні до вправи як орієнтир. За допомогою виконання даної вправи учень розвиває вміння орієнтуватися у просторі, визначати відстань вді обʼєктів та співвідносити її. Також ця вправа корисна для розвитку уваги, концентрації та зосередженості. Всі обʼєкти, намальовані на екрані, мають оформлення подібне до ілюстрацій дитячих книг. Це робить виконання завдання біль цікавим і допомагає зберігати увагу учня на зображених предметах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Хто знаходиться найближче?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися