Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вже навчиться працювати з грошима за допомогою монет, потрібно вчитись сприймати купюри. Це завдання присвячено саме тому, аби дитина навчилась основі лічбі грошей за допомогою гривневих купюр. На екрані учень бачить кілька з них. Мета вправи проста: учень рахує гроші, що зображені на моніторі і дає відповідь про цю суму. При цьому, оскільки у даній вправі використовуються тільки купюри номіналом в одну гривню, кількість зображень співпадатиме з сумою грошей, тож ця вправа вважається найлегшою у своїй лінійці. Але разом з тим, коли дитина дає відповідь про суму грошей, що було зображено на моніторі, дитина після цього переходить на наступний етап завдання, на якому бачить вже іншу кількість купюр. Таким чином попри легкість вправи, вона залишається різноманітною. Це завдання дозволяє дитині використовувати математичні знання для використання їх у повсякденній важливій операції, тобто при лічбі грошей. Також дитина запамʼятовує, як виглядає купюра, номінал якої становить одну гривню, де на ній вказаний цей номінал, якої вона форми тощо. Також ця вправа корисна для повторення правил лічби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Купюри 1 та 2 гривні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися