Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже вміє рахувати гроші, витрачати їх на покупки та виконувати з їхньою допомогою інші операції, їй залишається навчитись тільки робити це максимально ефективно. У ході виконання цієї вправи учень має натренуватись за певну лімітовану суму грошей навчитись купувати як можна більше предметів. Для цього на екрані перед дитиною зображено купюри, які є її «бюджетом» у ході виконання цього завдання. Під купюрою містяться предмети, ціна яких є дуже різною. Задача, яка ставиться перед дитиною полягає у тому, щоб витратити як можна більше грошей бажано без здачі так, щоб купити як можна більше обʼєктів. Таким чином дитина вчиться шукати недорогі обʼєкти і вчиться економити принаймні на такому базовому рівні. Ця вправа прививає дитині розуміння необхідності витрачати гроші ефективно. Навіть якщо під час виконання вправи учень помилиться, він все рівно перейде до наступного етапу, на якому будуть і інші предмети, і інакший «бюджет». Коли учень виконує це завдання, він на практиці використовує фактично всі свої знання про гроші та операції, що з ними виконуються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.12
Купуємо максимально багато
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися