Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навички лічби важливо зробити універсальними, аби дитина могла співвідносити свої знання про кількість і порядок чисел з будь-якими обʼєктами, які вона бачить. Дитячий університет learning.ua з цією метою розробив спеціальний тренажер. На екрані зʼявляється малюнок, на якому зображений певний обʼєкт. Це може бути тварина, потяг, олівець - всі малюнки оформлені в стилі дитячої книги, але при цьому вони істотно відрізняються один від одного. Дитина лічить кількість обʼєктів й відповідає, скільки їх зображено на кожному малюнку, клікаючи курсором на вірну відповідь під ілюстрацією. Якщо дитина помиляється, вірна відповідь зʼявляється під малюнком. Ця вправа підходить для самостійного виконання дитиною, але батьки можуть допомогти. Тренажер допомагає закріпити знання чисел і цифр, а також розвиває асоціативний звʼязок між кількістю зображуваних предметів з цифрами, які цю кількість позначають. Завдяки цьому дитині не потрібно буде кожного разу перераховувати всі предмети по одному. Натомість вона буде бачити їхню кількість загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Рахуємо об'єкти до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися