Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Маса предметів є однією з найголовніших їхніх фізичних характеристик, які використовуються для роботи з цими обʼєктами. Аби виміряти показники тої чи іншої характеристики (і маси в тому числі) використовується два методи: або порівняння, або виміри на основі певних мовних одиниць. Це завдання присвячене тренуванню вмінню вимірювати масу предметів саме другого типу, тобто за допомогою спеціальних одиниць, у даному випадку грамів та кілограмів. На екрані учень бачить зображення того чи іншого предмету, наприклад, фруктів. Ці фрукти покладені на ваги, які показують цифрами ту чи іншу масу. При цьому на вагах написана маса разом зі скороченим варіантом цих умовних одиниць, тобто «кг» - для кілограм та «гр» - для грам. Учень обирає з-поміж варіантів відповіді, які знаходяться під малюнком, той, що відповідає масі предмету. Після цього дитина переходить на наступний етап, де бачить на вагах вже інший обʼєкт з іншою масою. Всі предмети деталізовано та яскраво намальовані. Завдяки виконанню цього завдання дитина має запамʼятати умовні одиниці ваги та їхні скорочені назви.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.14
Маса
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися