Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Міри величин є темою, яка залишається досить складною для розуміння та сприйняття дитиною. Аби краще зрозуміти їх, треба спочатку навчитись вимірювати ту чи іншу характеристику предмета завдяки іншим предметам. У ході виконання цього завдання дитина вже не просто порівнює довжину двох предметів, а ще й вимірює довший за допомогою коротших. На екрані учень бачить один досить довгий обʼєкт та кілька коротких. Виставлені в ряд, ці порівняно короткі предмети загальною довжиною дорівнюють довжині довгого. Дитина лічить, скільки потрібно коротких предметів, щоб їхня сумарна довжина зрівнялась з цієї характеристикою довгого обʼєкту. Таким чином дитина вчиться міряти характеристики предметів більш точно, беручи інший обʼєкт за взірець для порівняння. Після того, як дитина дає відповідь стосовно того, скільки необхідно коротких обʼєктів, щоб їхня загальна довжина була така ж, як у довгого, починається новий етап вправи, під час якого треба виконати аналогічну дію, але вже з іншими предметами. Ця вправа не тільки вводить учня у тему вимірів, а й допомагає пригадати правила лічби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.7
Міряємо за допомогою інших предметів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися