Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча двовимірні малюнки передають не всі характеристики обʼєктів (упускаючи глибину та обʼєм), завдяки правильному зображенню можна це компенсувати. У ході виконання цього завдання дитина має вибрати, яка з двох зображених на екрані ємкостей має більший чи менший обʼєм вмісту. Щоб полегшити завдання учня, ці ємкості зображені максимально деталізовано, тож складається враження, що вони дійсно мають глибину. Обʼєм місткості є характеристикою більш комплексною, ніж висота чи довжина, бо вона залежить від розміру не одного, а відразу всіх частин предмета. Учень має порівняти між собою і ширину, і висоту, і довжину двох ємкостей, аби зробити правильний вибір. Після того, як дитина це зробить, малюнок на екрані змінюється, і зʼявляється інша пара ємкостей, розмір яких відрізняється від попереднього. До наступного етапу вправи учень переходить незалежно від того, чи правильну відповідь дав на минулому, адже у випадку помилки правильний варіант зʼявиться на екрані. Це завдання допомагає дитині краще порівнювати між собою розміри обʼєктів та їхні характеристики, що в майбутньому дозволить перейти до роботи з конкретними мірами обʼєму.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Місткість
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися