Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Напрямок руху є такою ж характеристикою предмету, як і, скажімо, його вага. Але, звісно, ця характеристика більш динамічна. У ході виконання цього завдання дитина має зрозуміти, чи піднімається, чи опускається той обʼєкт, що зображений на екрані. Учень бачить на моніторі сходи. На них сидить жива істота, наприклад, кіт. Розуміючи, що тваринка буде дивитись саме у напрямку руху, дитина, аби виявити чи спускається, чи підіймається котик, спочатку має аналізувати напрямок його погляду. Таки чином це завдання є важливим способом тренування логічного мислення. Завдяки ньому дитина навчиться краще орієнтуватись у просторі та розуміти дії оточуючих. Незалежно від того, чи правильну відповідь дасть дитина на питання вправи, вона перейде до наступного етапу, де на драбині буде зображено вже іншу живу істоту. Таким чином на кожному рівні завдання учень стикається з новими умовами, тож водночас йому і цікавіше, і складніше пристосуватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Напрямок. Вгору/вниз
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися