Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті навчити дитину якомога краще орієнтуватись у просторі, знаходячи місцезнаходження предметів та порівнюючи їх між собою за положенням. На екрані дитина бачить кілька предметів, що розташовані на різних ділянках, наприклад, на різних поличках у шафі. Мета дитини полягає у тому, аби вибрати ті обʼєкти, що знаходяться на правильній поличці, тобто на тій, що була вказана у завданні. Коли учень обирає ці предмети (причому незалежно від того, чи є його вибір правильним), то переходить до наступного рівня завдання. На ньому теж треба виділити предмети за їхнім знаходженням у просторі, але змінюється і сам малюнок, і завдання. Тобто якщо на минулому етапі треба знайти обʼєкти на верхній поличці, то на новому – ті, що посередині або ж ті, що знизу. Всі предмети, які зображені на екрані, мають цікаве та приємне стилістичне оформлення, яке нагадує ілюстрації до дитячої казки. Ця вправа важлива для розвитку у дитини вміння орієнтуватися у просторі, визначаючи місце розташування обʼєктів, як порівняно одне до одного, так і до якогось іншого предмета.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.10
Напрямок. Знаходження предмета
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися