Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є умовним та універсальним засобом вираження числа на письмі. Дитина має засвоїти звʼязок між числами і цифрами – цьому і присвячена дана вправа. На екрані учень бачить групу цифр, що взяті у довільному порядку з числового ряду від одного і до двадцяти. Всі цифри гарно и яскраво ілюстровані. У завданні сказано знайти цифру, що відповідає числу, яке написано словом. Тож дитина має згадати, як називаються всі цифри на екрані, тобто які числа вони означаються, та вибрати вірну. Якщо вона це зробить, то перейде до наступного етапу – зображення на екрані зміниться та шукати вже треба буде інше число. Те саме чекає дитину і у випадку помилки, але тільки після того, як на екрані зʼявиться вірна відповідь. Ця вправа закріплює знання дитини про цифри і числа, а також про їхній звʼязок між собою. Вона тренує памʼять та разом з тим – вміння аналізувати зображення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Назви чисел до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися