Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є графічним втіленням числа. Саме таке сприйняття дитиною цих знаків є вірним, і саме його тренує ця вправа. Учень бачить на екрані ряд цифр. Всі вони мають цікаве графічне оформлення та розфарбовані у приємні кольори. Серед цих цифр дитина має вибрати ту, що відповідає числу, написаному у завданні. Це число написане літерами. Якщо дитина робить вірний вибір, то ряд цифр та слово-число змінюються. У випадку помилки учень теж продовжить виконання вправи, після того як на екрані зʼявиться правильна відповідь. Дитина має за допомогою цієї вправи ліпше зрозуміти, що цифри є універсальними умовними знаками, які на письмі передають числа. Таким чином між числом і цифрою є нерозривний звʼязок. У ході виконання цього завдання дитина не тільки тренує сприйняття цього звʼязку, а й тренує памʼять та увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.18
Назви чисел до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися