Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа допомагає дитині засвоїти та запамʼятати звʼязок між кількістю предметів та цифрами, що цю кількість здатні виражати. Також у ході виконання цього завдання дитина закріплює навички віднімання у межах від одного і до десяти. На екрані учень бачить кілька цифрових дій віднімання, над якими зображена дія віднімання, але вже у предметному втіленні, тобто дві групи однакових малюнків у різній кількості, між якими містить математичний знак віднімання – мінус. Завдання учня: знайти той вираз цифрового типу, який відповідає предметному. Для цього дитина має перелічити всі обʼєкти у групах та співвіднести їхню кількість з тою, яку виражають цифри у прикладах внизу. При цьому дитина не тільки тренує вміння лічити, а й віднімає як мінімум чотири рази, адже у результаті вона також має дізнатись різницю, тобто відповідь на дію віднімання. Ця вправа стимулює розвиток уваги та поліпшує памʼять дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Обираємо відповідний приклад в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися