Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже ознайомлена з цифрами, їхньою роллю у математиці, а також основними властивостями цих знаків. Це завдання має на меті закріплення вже здобутих знань стосовно цифр у контексті прикладів з віднімання. На екрані учень бачить кілька цифрових виразів цієї дії, а зверху над ними – малюнок, що зображає дві групи предметів, між якими теж є знак мінусу. Завдання дитини полягає у тому, щоб перелічити обʼєкти у цих групах та вибрати, який з представлених нижче цифрових виразів правильно відображає кількість цих обʼєктів. Незалежно від того, чи вірно дитини визначить правильну відповідь, вона все рівно переходить на наступний етап, який полягає у тому, що всі вирази (як цифрові, так і предметні) на екрані змінюються. Таким чином на наступному етапі дитині знову доведеться перелічити вже інші групи предметів і вибрати серед інакших цифрових виразів правильний. Це не тільки робить завдання більш цікавим та різноманітним, а й остаточно закріплює у дитячій свідомості розуміння того, що цифри можуть виражати кількість будь-яких предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Обираємо відповідний приклад в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися