Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Серед однакових фігур на екрані зображена і одна відмінна. Її форма відрізняється від форми інших геометричних фігур, але при цьому дуже на неї схожа. При цьому всі зображені на малюнку обʼєкти мають подібний або навіть зовсім однаковий розмір, а колір деяких теж співпадає. Отже всі вони схожі, що трохи розсіює увагу дитини, завдання якої полягає у тому, щоб знайти і виділити саме ту єдину фігуру, форма котрої відрізняється від форми всіх інших. Тож ця вправа допомагає розвивати одразу кілька важливих якостей. По-перше, це спостережливість, адже всі геометричні фігури схожі між собою за всіма ознаками, і розбіжності у формі між тою єдиною, яку треба знайти, незначні. По-друге, це аналітичні здібності. Форма є єдиним критерієм для вибору. При однакових розмірах фігури відрізняються кольором, але обидві ці риси не слід враховувати у ході виконання цієї вправи. По-третє, це завдання є чудовим тренуванням для вміння концентруватися. Коли ж дитина знаходить і виділяє предмет (неважливо, наскільки правильно), що відрізняється від інших формою, то переходить до наступного етапу вправи, на якому на екрані зʼявляється вже інше зображення нових фігур.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Однакові форми фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися