Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння знаходити серед групи подібних між собою предметів є досить важливим для повноцінного аналізу зображення. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться порівнювати між собою групи схожих предметів. З одного боку екрану учень бачить предметний ряд, який містить кілька елементів, а з іншого – подібний йому ряд, частини котрого схожі, але можуть чимось відрізнятись. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб співвіднести ці дві групи, після чого поставити знак рівності, або нерівності між ними – в залежності від того, чи є ці два ряди дійсно однаковими кожною складовою. Після цього дитина переходить на наступний етап, де бачить вже інші дві групи предметів на екрані. Важливо, що рух між рівнями завдання здійснюється навіть якщо учень дасть невірну відповідь. Це завдання розвиває вміння дитини аналізувати як певний обʼєкт окремо від його предметного ряду, так і в цілому. Для цього учень має проявити уважність та зосередженість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Переміщення однакових чи різних предметів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися