Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані кілька різних предметів, що разом є одним малюнком. При цьому один з цих предметів більший за інші. Серед тих обʼєктів, що менші розмірами, треба вибрати або той, що знаходиться над більшим, або той, що помістився під ним. Свій вибір учень робить за допомогою компʼютерної мишки. У тому випадку, коли дитина все робить вірно, то переходить до наступного етапу вправи, на якому змінюється як малюнок, так і сторона завдання, тобто якщо на минулому етапі треба було вибрати предмет, що знаходиться під іншим, то на наступному учень має визначити, який обʼєкт знаходиться вже зверху. Але навіть якщо дитина помилиться, то все рівно проходить до наступного етапу, але спочатку на екрані зʼявиться правильний варіант. Ця вправа розвиває просторове мислення дитини, стимулює її аналітичні здібності та вміння порівнювати різні елементи побаченого за певним конкретним критерієм.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Під/Над
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися