Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи потрібно додавати десятки. Дитина бачить на екрані групи предметів. Кожна група має свою відокремлену зону. У кожній групі по десять предметів. Дитина натискає на ці малюнки і зверху зображення зʼявляється загальна кількість цих предметів на екрані. Учень аналізує процес додавання десятків, розуміє, що вони додаються як односкладові числа, і в кінці має самостійно відповісти на питання про загальну кількість предметів. Помилиться учень чи відповідь правильно – незалежно від цього завдання продовжиться, і зʼявиться нове зображення, де теж по десять групуються вже інші предмети. Загальна кількість обʼєктів на кожному етапі вправи інші, тож дитина поступово вчиться додавати десятками. Ця вправа розвиває розуміння математичних величин, закріпляє знання правил лічби та тренує аналітичні здібності дитини. Вона є дуже важливою для того, щоб дитина не боялась працювати з великими числами, розуміючи універсальність законів додавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Підрахунок по 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися