Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння групувати числа по тому чи іншому критерію є важливим, бо означає більш вільне володіння лічбою. У ході виконання цього завдання дитина підраховує пари предметів. На екрані зображено кілька малюнків. На кожному – под. два обʼєкти. Дитина натискає на кожен малюнок і бачить цифру, яка зʼявилась поверх нього. Ця цифра відображає загальну кількість цих обʼєктів. Тож дитина пропускає непарні числа і рахує відразу парами. Коли учень перелічив всі обʼєкти на екрані, всі пари, то він має самостійно дати відповідь про загальну кількість цих обʼєктів. Ця вправа має велике значення для розвитку математичних здібностей. Вона не тільки вчить дитину групувати числа за певною ознакою, а й допомагає самостійно робити висновки щодо продовження ряду перелічуваних предметів. Незалежно від правильності відповіді учень переходить на наступний етап, де має перелічити вже інші предмети, але теж по два на кожному малюнку. Ця вправа є першим кроком для того, щоб дитина навчилась додавати не по одному, а по кілька предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Підрахунок по 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися