Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім математичних знаків, які означають безпосередньо ту чи іншу дію, є також і знаки, що означають стан у порівнянні. Дитина поки знала тільки один з них, а саме – знак «дорівнює». Але окрім знаку рівності існують також знаки «більше» та «менше». Це завдання присвячено тренуванню дитини працювати з математичними виразами, використовуючи ці знаки та впізнаючи, які насправді відносини між числами у тому чи іншому виразі, чи вони, наприклад, дорівнюють один одному, чи вони більші, або ж менші одне від одного. На екрані учень бачить два математичні вирази. Наприклад дві дії додавання. Між ними є пусте місце, яке треба заповнити потрібним математичним знаком. Наприклад, додавання двійки і трійки, а поряд з ним – додавання четвірки і пʼятірки. Сума першого виразу менша від суми другого, тож відповідний знак і має поставити учень, вибравши його серед інших варіантів  над виразами. Коли дитина виконує цю дію, то переходить до наступного рівня вправи, де бачить вже нову пару математичних дій, при чому це може бути і віднімання, і окрема цифра. Задача завжди полягає у тому, щоб дати відповідь на питання стосовно співвідношення результату цих математичних виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.10
Додай правильний знак
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися