Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сторони геометричної фігури є одним із типів її елементів, які можна назвати базовими при її будуванні. Адже саме кількість сторін та кутів визначає тип фігури. Отже вміти визначати кількість сторін є важливим для ознайомлення з геометрією в цілому, адже без цього не вдасться відрізняти одну фігуру від іншої. На екрані учень бачить геометричну фігуру. Дитина має порахувати кількість сторін в ній та дати відповідь на питання про цю кількість. Після цього учень перейде до наступного етапу вправи, на якому побачить на моніторі зображення вже іншої фігури. При цьому важливо, що стороною (умовно) можна назвати відрізок фігури від однієї кутової точки до іншої, тобто кожний прямий відрізок. Тож саме їх має виділяти дитина у процесі підрахунку, не торкаючись кутів. Важливо, що рух між етапами завдання здійснюється дитиною незалежно від того, чи вірну відповідь вона дає на питання про кількість сторін фігур на кожному з етапів. Адже навіть у випадку помилки учень проходить до наступного рівня вправи, але після того, як побачить на екрані вірний варіант. Це дає змогу вчитись на власних помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Рахуємо сторони
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися