Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання присвячене тому, аби дитина навчилась використовувати математичні знання і вміння по ходу виконання інших дій, на практиці. На екрані дитина бачить дві цифри, що позначають два різні предмети. Є також інші обʼєкти, чия кількість не співпадає з цими цифрами. Завдання дитини полягає в тому, щоб за допомогою мишки обʼєднати ці обʼєкти з тим позначеним цифрою предметом, який потрібно. При чому в залежності від етапу треба вибрати або меншу, або більш цифру. Коли дитина виконує це завдання, малюнок міняється, як і цифри на позначених обʼєктах. Важливо, що перейти таким чином на наступний етап може учень як після вірної, так і після помилкової відповіді, але у цьому випадку на екрані спершу зʼявиться вірний варіант. Таким чином це завдання є багатоскладовим і має ігрову форму, але математична дія, тобто порівняння двох чисел, є важливою частиною нього. За допомогою цієї вправи учень пригадує порядок чисел при лічбі, їхнє положення порівняно одне одному та те, яке є більшим, а яке – меншим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Порівняння двох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися