Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує вміння дитини порівнювати та співзіставляти групи предмети, користуючись кількістю як критерієм для цього порівняння. Якщо зазвичай вміння визначати кількість та рахувати обʼєкти сприймається дитиною як самостійне завдання, то ця вправа вчить сприймати кількість як чергову характеристику, таку саму, як, наприклад, колір, або розмір. На екрані учень бачить дві групи предметів. Ці обʼєкти однакові у всьому, окрім кількості у кожній з цих груп. Отже дитина має порахувати кількість предметів у кожній з груп і спів зіставити їх. Далі дитина має відповісти на питання, сформульоване для конкретного етапу вправи, наприклад, якщо на одному з етапів запитується, у якій з груп предметів менше, то на наступному може запитуватись, у якій їх більше. При цьому рух дитини з рівня вправи на рівень здійснюється навіть якщо вона дає невірні відповіді на питання. У разі помилки учень бачить вірний варіант, який зʼявляється на моніторі, після чого зображення змінюється, і зʼявляються нові групи інших обʼєктів у іншій кількості. Це і є початком наступного етапу вправи. І різноманіття предметів на кожному з рівнів додає завданню цікавості.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Порівняння груп предметів за кількістю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися