Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є універсальним знаряддям передачі кількості предметів на письмі. У ході виконання цієї вправи дитина тренується у сприйнятті цифрового ряду та глибше розуміє звʼязок між цифрою та числом. На екрані дитина бачить кілька груп предметів. Між ними є математичний знак додавання – тобто плюс. Під малюнком зображено кілька цифрових виразів, у кожному з яких містяться різні цифри, поєднані теж знаком додавання. За допомогою мишки дитина має вибрати той цифровий вираз, елементи якого відображають кількість предметів у групах на екрані. Незалежно від того, чи вірно відповість дитина, вона все рівно перейде на наступний етап вправи, де на екрані буде вже інший малюнок, а під ним – інакші цифрові комбінації. Ця вправа є дуже важливою для створення чіткої асоціації між кількістю предметів та цифрами, але також вона допомагає зрозуміти універсальність цифр. Справа в тому, що на малюнку зображуються різні предмети, тож дитина має зрозуміти, що всі вони можуть бути перераховані за допомогою цифр.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Порівняння прикладів на додавання в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися