Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Такі характеристики предметів як вага та розмір досить часто співвідносяться між собою. Дійсно, здебільшого, якщо обʼєкт більший, то він, скоріше за все, є важчим за той, з котрим його порівнюють. Але це не є закономірністю або правилом, адже вага предмету є самостійною величиною, яка залежить від багатьох факторів, і розмір – лише найочевидніший, але далеко не найбільш важливий серед них. На екрані учень бачить два предмети. Вони зовсім різні, і дитина, користуючись памʼяттю та логікою, має вибрати у цій парі, який з обʼєктів легший чи важчий, більший або менший – в залежності від того, що за конкретне питання ставиться у даному етапі вправи. Коли дитина робить свій вибір, то незалежно від правильності відповіді, переходить до наступного етапу завдання, на якому треба порівняти вже іншу пару обʼєктів. Іноді більший предмет легший за вагою – все залежить від того, з чого саме зроблені ці предмети. Тож учень, не маючи можливості перевірити вагу на практиці, має здогадатися про характеристики зображених обʼєктів, або ж згадати про них, адже всі вони є знайомими та звичними у побуті. Таким чином ця вправа важлива для розвитку логічного мислення і тренує памʼять.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Порівняння розмірів/ваги
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися