Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має певний сюжет та здатна зацікавити дитину персонажами, з якими треба взаємодіяти. Поза тим це завдання створене для розвитку вміння дитини порівнювати між собою числа, визначаючи, яке з них є найменшим, а яке – найбільшим. На екрані дитина бачить набір з кількох чисел. Всі вони в межах першого десятка. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати серед них одне, потрібне, і передати його персонажу, який зображений на малюнку. Після цього дитина переходить на наступний рівень вправи. При цьому цей перехід здійснюється незалежно від того, чи вірну відповідь дає учень на питання етапу, чи ні. На наступному рівні вправи учень бачить на екрані вже інші три числа та нового казкового персонажа. Всі малюнки деталізовані, тож дитина без труда впізнає героїв улюблених казок та історій. Важливо також, що в залежності від етапу змінюється й питання. На кожному рівні треба порівнювати три числа, але якщо на одному треба віддати персонажу найменше з трьох, то на наступному – найбільше. Таким чином дитина, виконуючи завдання вправи, вчиться легко співзіставляти числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Порівняння трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися