Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина бачить на екрані цифровий вираз, що виражає математичну дію віднімання. Це багатоскладова дія, у якій більше одного відʼємника. Дитина має спочатку відняти від зменшуваного перший з них, а потім від того, що залишиться, вже віднімати другий. Альтернативний спосіб рішення цієї задачки, який можуть підказати батьки, полягає у тому, щоб додати між собою відʼємники, після чого відняти результат від зменшуваного. Але в будь-якому разі дитина має виконати дві математичні дії у одному прикладі. Коли вона це зробить, то має відповісти стосовно кінцевої різниці. Якщо відповідь вірна, то учень переходить до наступного етапу, де на екрані зʼявиться вже зовсім інший ряд цифр. Якщо ж учень помилиться, то перед наступним етапом він має побачити вірну відповідь, що зʼявиться біля хибної. Всі цифри мають яскраву кольорову гаму та цікаво зображені з використанням ілюстрованих елементів. Ця вправа має на меті закріплення навички віднімання. На кожному етапі цифри можуть бути від одного і до десяти. За допомогою даного завдання учень тренує памʼять та вміння концентруватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Послідовне віднімання двох чисел в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися