Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина бачить на екрані послідовність предметів, що відрізняються за формою, кольором, хоча подібні між собою за розмірами. Дитина має проаналізувати побачене, зрозуміти, як будується ця послідовність. Після цього учень обирає один із варіантів, який є єдиним вірним продовженням цієї послідовності згідно з її внутрішньої логіки. Єдиний критерій для цього вибору – форма предмету. Коли дитина приймає це рішення (незалежно від його правильності, бо у випадку помилки на екрані зʼявиться вірний варіант, і дитина продовжить вправу), малюнок змінюється, зʼявляються нові фігури, які теж різні за формою, але їхня послідовність вже інша, тож дитині знову треба аналізувати побачене. Оскільки обʼєкти відрізняються не тільки за формою, а й за кольором, дитині у ході виконання цієї вправи потрібно навчитися орієнтуватися тільки за одним критерієм, відкидаючи всі інші. Для кожного етапу цього завдання незмінним таким критерієм є лише форма.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Послідовність за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися