Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння аналізувати зображення та визначати послідовність за певними конкретними критеріями є дуже важливою для розвитку аналітичних здібностей дитини. Ця вправа опрацьовує такий критерій як колір. Дитина бачить перед собою на екрані послідовність простих фігур, які однакові за формою та розміром, але відрізняються одна від одної за кольором. При чому є послідовність розміщення цих фігур за даним критерієм. Мета дитини полягає у тому, щоб у ході виконання вправи вибрати, якого кольору має бути наступний предмет у цій послідовності. Обирати між двома варіантами дитина має. І у випадку вірної, і у випадку помилкової відповіді (тоді вірний варіант зʼявиться на екрані) дитина проходить на наступний етап, на якому зʼявляється послідовність інших фігур, а також і змінюються кольори, хоча принцип виконання вправи залишається тим самим. Ця вправа розвиває у дитини здатність робити логічні висновки ,будувати послідовність та аналізувати конкретний критерій для вибору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Послідовність за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися