Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання ставить перед дитиною досить незвичні умови. По зображенню предметів учень має зрозуміти, який з них більш або менш мʼякий на дотик. Така тактильна характеристика можлива для аналізу без, власне, дотику тільки тоді, коли зображені предмети вже добре відомі та сильно відрізняються один від одного за означеною характеристикою. Всі обʼєкти на екрані мають багату деталізацію та зрозумілі дитині характеристики. Учень має вибрати, який з них є на дотик більш мʼяким у одному етапі, аби у наступному вибирати більш твердий. Перехід між рівнями вправи здійснюється після того, як дитина дасть відповідь на питання. Правильність відповіді не впливає на можливість продовжувати виконання завдання. Ця вправа акцентує увагу на розвитку уяви та памʼяті дитини. Аби аналізувати предмети за ознакою, учень має пригадати основні характеристики цих обʼєктів та вже по памʼяті виконувати завдання. Таким чином тренується важлива у практичному використанні можливість розуміти тактильні характеристики обʼєкта без безпосереднього контакту, за виглядом, або по памʼяті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.5
Предмети на дотик. М'який/твердий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися