Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані ряд предметів, що повʼязані між собою умовами задачі. Текст самого завдання поданий трохи вище. Задачі, що ставляться перед учнем на кожному етапі, мають певний сюжет, який базується на взаємодії персонажів та предметів. У ході виконання цієї вправи дитина має зробити вибір з кількох варіантів зображених на екрані предметів, і цей вибір має логічно вписуватись в умови задачі, роблячи її завершеною. Наприклад, на екрані зображено білочку та два обʼєкти, серед яких треба вибрати той, що буде білочці їжею: грибочок або  горішок. У завданні сказано, що грибочок вже належить їжачку, тож аби нагодувати білочку дитина має вибрати горішок. Таким чином учень вчиться робити логічні звʼязки, припущення та висновки з тих умов, про які йому відомо. Коли дитина робить свій вибір, то незалежно від його правильності переходить до наступного етапу вправи, на якому зображено вже іншу задачку та, звісно, інші предмети. Всі малюнки мають яскраве ілюстроване оформлення у стилістиці дитячої книги. Персонажі промальовані детально, а робота з ними додає вправі інтерактивності та посилює ігровий елемент.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Прості логічні задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися