Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина має підрахувати кількість простих кольорових фігур, що зображені на екрані. Число цих фігур може варіюватися від одного і до тридцяти, тобто на десяток перевищувати вже вивчену кількість чисел. Аби полегшити сприйняття дитиною такого числа обʼєктів, вони зображені не хаотично, а по групам, тож їх легше перераховувати. Дитина лічить кількість цих фігур та дає відповідь неї, виділяючи вірний варіант з кількох запропонованих у вправі. Таким чином дитина опановує лічбу від двадцяти, розуміючи, що внутрішня логіка побудови десятків універсальна і стосується як чисел від одинадцяти до двадцяти, так і всіх чисел третього десятка. Якщо дитина у ході виконання цієї вправи допускає помилку, то бачить на екрані вірну відповідь. Після цього (а також відразу, якщо не помилиться), переходить до наступного етапу, де перераховувати треба вже інше число фігур, а вибирати доведеться вірний варіант серед низки інших, ніж на попередньому етапі, цифр. Ця вправа розвиває розуміння логіки числового ряду та допомагає вивчити числа від одного і до тридцяти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Рахуємо до 30
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися