Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчивши порядок чисел при лічбі, учень паралельно вивчив також і цифри – графічне зображення чисел. Мета цього завдання у тому, аби закріпити звʼязок між числами і цифрами у свідомості учня. У ході виконання вправи дитина демонструє всі здобуті арифметичні навички. Учень має порахувати всі зображені на екрані фігури. Кожна з них позначена цифрою, окрім останньої. Дорахувавши до неї, дитина пригадує порядок цифрового ряду, співвідносить його з порядком чисел при лічбі. Вірно пригадавши останню цифру, дитина разом з тим дізнається і кількість фігур на малюнку. Після цього учень самостійно вводить вірне число у спеціальне поле. Таким чином учень вчиться асоціювати цифри з реальними обʼєктами і остаточно засвоює порядок лічби. Також учень завдяки цій вправі усвідомлює, що остання цифра ряду передає загальну кількість предметів. Це дуже важливо для розуміння математики загалом і для здійснення різних арифметичних операцій в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Рахуємо фігури до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися