Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить таблицю загальним розміром у 20 клітин. У клітинках таблиці зображення ілюстрованих обʼєктів, наприклад кішок, собак і птахів. Ці предмети мають приємне графічне оформлення. Мета дитини полягає у тому, щоб перерахувати обʼєкти тільки певної групи, наприклад, тільки кішок. Число обʼєктів одного типу може варіюватись від одного і до двадцяти. Після того, як дитина знаходить всі ці предмети, вона має дати відповідь на питання про їхню загальну кількість, тож у ході пошуків треба ці обʼєкти рахувати. Якщо учень знаходить всі предмети певного типу, то переходить на наступний етап, де всі предмети у таблиці змінюються, а шукати і рахувати треба вже інший їхній тип. При допущенні помилки на екрані зʼявиться вірна відповідь, і вправа продовжиться. Це завдання має виражений ігровий аспект, але є дуже важливим тренуванням, бо вміння лічити дитині доводиться використовувати як у специфічних умовах пошуку певної категорії обʼєктів. Таким чином учню потрібно докладати більше зусиль для збереження зосередженості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Рахуємо фігури до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися