Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння лічити до пʼяти важливе як фундамент для всіх операцій з числами. На початку розвитку математичних здібностей дитині важливо зрозуміти, що лічити можна будь-які обʼєкти, а також усвідомити і запамʼятати цифри, які графічно передають числа. На екрані учень бачить таблицю, яка містить пʼять клітин у одному-єдиному ряді. В залежності від етапу різна кількість цих клітин може містити у собі зображення того чи іншого обʼєкту. Дитина має підрахувати, скільки наразі предметів вона бачить у таблиці. Після цього вона переходить до наступного етапу, на якому інші предмети зʼявляться у таблиці у іншій кількості. Коли дитина підраховує зображені на малюнках обʼєкти, вона вчиться розуміти, що лічити можна будь-які предмети: і мʼячики, і чашки, і іграшки.Це розвиває математичне мислення, здатність працювати с предметами саме як з обʼєктами для лічби. Також ця вправа допомагає закріпити в памʼяті здобуті раніше знання про основи підрахунку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Рахуємо об'єкти в таблиці до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися