Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча таблиця є досить розповсюдженою формою для подачі інформації, саме це завдання використовує її формат не тільки для зручності, а й як інструмент виконання завдання. На екрані зображена таблиця з двома рядами по десять клітин. На кожному етапі вправи різне число предметів заповнює клітини цієї таблиці по одній. Завдання дитини полягає в тому, щоб перерахувати ці обʼєкти. Вони розташовуються по черзі, спочатку заповнюючи верхній ряд, а після цього – нижній. Таким чином предмети не групуються, але сприймати їх число легше завдяки тому, що вони розподіляються по таблиці. Якщо дитина дасть правильну відповідь на запитання про кількість цих предметів, то відразу перейде на наступний етап вправи, де перераховувати треба буде уже інший набір обʼєктів. Якщо ж учень помилиться, то вірний варіант зʼявиться на екрані, після чого вправа продовжиться. Це завдання допомагає дитині не тільки ліпше рахувати від одного і до двадцяти, а й розвиває уважність та вміння концентруватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Рахуємо фігури в таблиці до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися