Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічба є навичкою не тільки обовʼязковою для майбутніх досягнень у арифметиці, а й для щоденного використання у житті. Дитина має привчитись лічити легко, без зусиль, а для цього корисно серед низки подібних за формою та кольором вміти впізнавати і перераховувати тільки певні предмети. У ході виконання цієї вправи учень по черзі клікає курсором тільки на вказані у завданні обʼєкти з цілого ряду однотипних і схожих між собою, наприклад, на метеликів, залишаючи без уваги бджіл та мурах. Поверх зображення метелика (чи іншого обʼєкта) зʼявляється цифра. Виділивши таким чином всіх метеликів, учень дає відповідь на питання про кількість цих обʼєктів на малюнку. Після правильної відповіді зʼявляється новий малюнок, на якому зробити треба теж саме, але з іншими обʼєктами. На одному малюнку може бути до пʼяти предметів. Така проста вправа є дуже корисною, вона водночас розвиває увагу, допомагає використовувати навички лічби у побуті та тренує памʼять на цифри, які є передачею чисел на письмі. Якщо учень помиляється, правильна відповідь зʼявляється під завданням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Рахуємо об'єкти певного виду до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися