Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина бачить на екрані перед собою число, яке довільно взяте з порядкового строю. Дитина має продовжити перелік чисел ,починаючи саме з цього числа. Також у ряду може бути не лише перша цифра, а й будь-яка інша. В такому випадку дитина має доповнити ряд чисел не тільки у бік зростання, а й у бік зменшення кількості. Таким чином дитина вчиться орієнтуватися у порядку чисел, рахувати як назад, так і вперед. Кожен новий етап вправи ставить нову задачу перед учнем, бо змінюється як початкова цифра, так і її положення. Тож якщо на попередньому етапі потрібно було рахувати тільки вперед від певного числа, то на наступному – і вперед, і назад. Якщо дитина помилиться, то на наступний етап вона теж перейде, але спочатку на екрані зʼявиться вірна відповідь. Ця вправа закріплює та тренує навички лічби дитини та допомагає їй вільно орієнтуватися у порядку чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.13
Рахуємо вперед і назад до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися