Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить цифру, яка є початком, кінцем або серединою числового ряду – в залежності від кількості вільного простору по її боках. Дитина має пригадати місце цієї цифри у порядку рахування та продовжити ряд цифр або вперед, або назад. Особливість цієї вправи в тому, що як орієнтир береться довільна цифра від одного і до двадцяти. Дитині не потрібно кожного разу рахувати від початку, навпаки, важливо згадати місце цієї цифри та сусідні з нею числа без цього. Якщо дитина виконає завдання без помилок, то продовжить вправу на наступному етапі, коли на екрані зʼявиться інша цифра у новому положенні. Якщо ж дитина допустить хибу, то теж продовжить вправу, але спершу вірна відповідь буде показана на екрані. Ця вправа тренує вміння дитини більш вільно орієнтуватися у цифровому ряді, закріпляє вміння лічити та тренує памʼять.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Рахуємо вперед і назад до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися